Üyelik Bilgi Güncellemesi Hakkında
HABERLER

Üyelik Bilgi Güncellemesi Hakkında

Sayın Üyemiz,

1 Ekim 2018 tarih ve 30552 sayılı Resmî Gazete’de yayınlanan “İç İşleri Bakanlığı’ndan Dernekler Yönetmeliği’nde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik” maddelerine göre tüm dernek üyeliklerinin Dernekler Bilgi Sistemi’ne (DERBİS) girişinin yapılması zorunluluğu getirilmiştir.


Derneğimiz tarafından üyelerimizin bu sisteme girişinin yapılabilmesi için tüm üyelik bilgilerinin güncel ve eksiksiz olması (TC Kimlik, Doğum tarihi, Nüfus Cüzdanında yer aldığı şekliyle varsa ön isim dahil tam isim ve soyadı) gerekmektedir. 

Üyeliğinizin DERBİS sistemine girişinin yapılabilmesi için web sitemizin sağ üst köşesinde yer alan "Üye Girişi" alanından üye girişi yaptıktan sonra aşağıdaki linke tıklamanızı, açılan sayfadaki üyelik bilgilerinizi kontrol etmenizi ve bir değişiklik varsa güncelleme yapmanızı önemle rica eder, saygılarımızı sunarız.
  • Üye bilgisi güncellemek için tıklayınız. (Üye bilginizi güncelleyebilmek için üye girişi yapmış olmanız gerekmektedir.)
Şifrenizi hatırlamıyorsanız üye girişi alanında yer alan  "Şifremi Unuttum"  linkini tıklayıp mail adresinizi yazmanız gerekmektedir. Şifre değiştirme linki size mail ile ulaşacaktır.Mail gelmemesi durumunda Spam'a düşme ihtimali vardır Spam'a düşen maillerinizi kontrol ediniz. 

SON HABERLER

26Kasim2019

ISUCRS Üyeliği

27 Ekim 2022

ESCP Üyeliği

Bildiğiniz üzere TKRCD olarak bir görevimiz de bu alanda çalışan arkadaşlarımızı ve çalışmalarını uluslararası platformda sergilemek ve onları tanıtmaktır.

19 Ağustos 2020
European 2019

European Colorectal Congress 2019

1 Aralık 2019
genelkurul

TKRCD 16. Seçimli Olağan Genel Kurul

29 Kasım 2019
valorhaber

Teşekkürlerimizle

29 Kasım 2019